Relaks w Tajlandii: urlop w Krabi za 3304 PLN. Loty z Krakowa + noclegi w 4* hotelu

3304 PLN Krabi z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zaplanuj swój przyszłoroczny urlop już dziś i wybierz się do egzotycznej Tajlandii. Odpocznij na rajskich plażach prowincji Krabi, odwiedź wyspy Phi Phi i ciesz się odpoczynkiem w raju.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Bangkoku udasz się z lotniska w Krakowie w terminie 15(16)-26(27) maja. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Austrian Airlines z przesiadkami na lotnisku w Wiedniu. Po przylocie do Tajlandii będziesz mieć kilka godzin na przesiadkę, by wybrać się do Krabi, korzystając z usług Thai Smile. Bez dodatkowych kosztów zabrać możesz bagaż podręczny.

W Krabi proponuję pobyt w 4* hotelu Glow Ao Nang. Kompleks znajduje się niedaleko plaży. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego i siłowni.

Termin podróży: maj
Linie lotnicze: Austrian Airlines i Thai Smile
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 3304 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1106 PLN/2 osoby/pobyt

W Krabi proponuję pobyt w 4* hotelu Glow Ao Nang. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten obiekt. Kompleks znajduje się blisko wybrzeża i dysponuje nowocześnie urządzonymi pokojami, odkrytym basenem i siłownią.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 4.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Seul solo😮🥡 Loty Etihad Airways i noclegi w hotelu za 3341 PLN 😍😎
Korea Południowa z Krakowa 3341 PLN

Zwiedzaj tak, jak lubisz! Seul dla solo podróżnika w dobrej cenie

Tajlandia na 16 dni w sezonie za 3694 PLN ☀️🌴 Loty z dużym bagażem + ⭐⭐⭐ hotel z basenem 💦😎
Tajlandia z Warszawy 3694 PLN

Tajlandia w sezonie: 16 dni na Phuket (loty + hotel z basenem)

Luksus w Pekinie za 3950 PLN 🌏🍜 Loty Etihad, 7 nocy w 5⭐ Shangri-La + bilet do Universal Studios 😮
Pekin z Pragi 3950 PLN

Luksus wcale nie musi kosztować miliona monet!

Podróżniczy maraton w najlepszym wydaniu 🌴🌃🌋 Hiszpania, Mauritius, Singapur, Bali i Seul za 4392 PLN ✨✈️
Hiszpania, Mauritius, Singapur, Bali i Seul z Warszawy 4392 PLN

Podróżniczy maraton którego nigdy nie zapomnisz

Bangkok (7 dni) w Ibis Bangkok Riverside z Warszawy (BB)
OD 6010 PLN

Bangkok (7 dni) w Ibis Bangkok Riverside z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Bangkok (7 dni) w Tai Pan (Bangkok) z Warszawy (BB)
OD 6037 PLN

Bangkok (7 dni) w Tai Pan (Bangkok) z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Bangkok (7 dni) w Tinidee Trendy Khaosan z Krakowa (BB)
OD 5520 PLN

Bangkok (7 dni) w Tinidee Trendy Khaosan z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Bangkok (7 dni) w ASAI Bangkok Chinatown z Krakowa (BB)
OD 5750 PLN

Bangkok (7 dni) w ASAI Bangkok Chinatown z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?