Fly4free.pl

Urlop w Dubrowniku za 769 PLN. Bilety PLL LOT z Warszawy + 8 noclegów

769 PLN
Oferta wyprzedana
Dubrownik wybrzeże
Foto: vemperorcosar/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Przygotowałam dla was ofertę posezonowej wycieczki do jednego z najpiękniejszych miast Europy. Bezpośrednie loty ze stolicy Polski oraz zakwaterowanie w przytulnym pensjonacie dostępne są w atrakcyjnej cenie.

W podróż wybierzecie się w październiku tylko z bagażem podręcznym. Temperatury o tej porze roku są wciąż wysokie. Na cenę pakietu składają się zarówno bilety lotnicze w terminie 2-10 października (309 PLN/os), jak i koszt noclegu (460 PLN/os.), o ile podróżują 2 osoby. Jeśli ten termin podróży wam nie odpowiada to może wybrać inny z kalendarza na dole strony.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Pensjonat Rooms Samuel oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach z nieograniczonym dostępem do szybkiej sieci WiFi. Na miejscu znajduje się basen, bezpłatny parking oraz duży taras z widokiem na rzekę Ombla i pobliską przystań. Zaledwie 30 metrów od budynku zatrzymują się autobusy, kursujące co 15 minut do centurm Dubrownika. Za 8 nocy, przy pobycie dwóch osób, zapłacicie 919 PLN.

Wypożyczonym samochodem łatwo będziecie mogli odkrywać atrakcje okolicy.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »