Fly4free.pl

Urlop na Zanzibarze za 3201 PLN. Loty z Berlina + 4* hotel ze śniadaniami przy plaży

3201 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: yu-jas / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na rajską wyspę zlokalizowaną na Oceanie Indyjskim. Na Zanzibarze spędzisz tydzień, w trakcie którego odpoczniesz na plaży, wybierzesz się na blue safari oraz zwiedzisz jedną z tradycyjnych plantacji!

W podróż do Tanzanii wybierzesz się w terminie 10(11)-18 maja. Czekają cię loty z Berlina na Zanzibar, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie i stop techniczny Mombasie (bez opuszczania samolotu).

4* hotel Antonio Beach Tree House zlokalizowany został przy plaży i cieszy się świetnymi opiniami dotychczasowych gości. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Termin podróży: maj
Wylot z: Berlina
Linie lotnicze: Lufthansa
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacisz 3201 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 5002 PLN/2 osoby

Berlin – Zanzibar – Berlin >>

Hotel 1399 PLN/2 osoby/pobyt

Na Zanzibarze zatrzymaj się w 4* hotelu Antonio Beach Tree House. Obiekt mieści się w sąsiedztwie plaży i oferuje swoim gościom basen zewnętrzny. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 334 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Wybierz się na wycieczkę do Parku Narodowego Jozani Chwaka Bay oraz poznaj sekrety upraw przypraw, których być może używasz na co dzień.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »