Fly4free.pl

Rajskie Malediwy: wczasy z pełnym wyżywieniem w 4* resorcie od 5895 PLN. Wylot z 3 miast

Oferta wyprzedana
Foto: Lifestyle Travel Photo / Shutterstock
od
5895 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.04.2022 - 26.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W tym roku stawiacie na spełnianie marzeń? Malediwy od dawna zajmują czołowe miejsca na waszej bucket list? Już teraz zaplanujcie swój urlop na niewielkiej, rajskiej wysepce, gdzie czeka na was śnieżnobiała plaża, bujna roślinność i beztroski wypoczynek.

Na Malediwy wybierzecie się po Wielkanocy, w terminie 19 – 26 kwietnia. Na miejscu zatrzymacie się w 4* Fihalhohi Island Resort z wyżywieniem w formule HB (śniadania i obiadokolacje), położonym na niewielkiej wyspie w regionie atolu Male. Do dyspozycji gości oddano m.in. tematyczne restauracje, spa & wellness, siłownię oraz prywatną, piaszczysto-białą plażę. To doskonałe miejsce na rajski wypoczynek!

Termin podróży: 19 – 26 kwietnia
Wylot z: Krakowa, Warszawy i Berlina
Biuro podróży: Exim Tours
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Sven-Hansche / Shutterstock
Foto: icemanphotos / Shutterstock
Foto: Martin-Valigursky / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

4* Fihalhohi Island Resort to istny raj dla wszystkich spragnionych chwili relaksu. Obiekt oferuje m.in. komfortowe, klimatyzowane pokoje, prywatną, hotelową plażę z białym piaskiem oraz tematyczne restauracje i bary. Na miejscu spodziewajcie się również centrum fitness, salonu spa i szkółki nurkowania – co umożliwi wam także aktywne spędzanie czasu wolnego!

Swoje 7 dni urlopu spędzicie w regionie atolu Male, na niewielkiej wysepce położonej 28 km od lotniska. Wasz transfer do przysłowiowego raju będzie trwał około 45 minut. Miejsce to wyróżnia się śnieżnobiałą plażą z lazurową, czystą wodą. W dodatku teren wyspy zagospodarowano bujną roślinnością, co jeszcze bardziej wpłynie na waszą wyobraźnię.

Przydatne informacje
  • Aktualnie przy przylocie na Malediwy należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia.
  • Na archipelagu powszechnie akceptowane są dolary i euro.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa (dotyczy to także osób zaszczepionych).
  • Zapoznajcie się z relacją z podróży na Malediwy napisaną przez naszego czytelnika.
  • Aktualności dotyczące restrykcji obowiązujących na Malediwach możecie śledzić w tym miejscu.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »