Fly4free.pl

Lato: tydzień nad Bałtykiem za 524 PLN. PLL LOT z Warszawy + noclegi

524 PLN
Oferta nieaktualna
bałtyk na litwie
Foto: A. Aleksandravicius / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeszcze tego lata wybierzcie się nad Bałtyk, a konkretnie na jego litewskie wybrzeże. To doskonała opcja na urlop, który nie zrujnuje waszego portfela.

Do Połągi polecicie na pokładzie linii PLL LOT w terminie 11-18 września. Za bilety zapłacicie zaledwie 157 PLN/os. Jak wiemy ceny zakwaterowania na polskim wybrzeżu w sezonie mogą przyprawić o zawrót głowy. Na Litwie czeka na was zdecydowanie atrakcyjniejsza oferta noclegowa. Za tygodniowy pobyt w pensjonacie KNP zapłacicie tylko 733 PLN/2 os. Do miasta dojedziecie łatwo autobusem – rozkład jazdy jest skomunikowany z godzinami lotów. Koszt biletu to około 1 EUR.

W cenę wliczony macie bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować »

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Pensjonat KNP leży w samym centrum Połągi, zaledwie 400 metrów od słynnej promenady J. Basanaviciausa. W pomieszczeniach ogólnodostępnych możecie korzystać z bezpłatnego Wi-FI, natomiast na terenie zamkniętego podwórka znajduje się parking. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę. Podczas pobytu będziecie mogli korzystać z ogólnodostępnej kuchni i jadalni. Do nadbałtyckiej plaży będzie was dzielić ok. kilometrowy spacer.

Wypożyczonym samochodem możecie odkrywać atrakcje w okolicy.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »