Fly4free.pl

Tanio! Urlop na Gran Canarii za 1091 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i 7 nocy w hotelu

1091 PLN
Oferta wyprzedana
gran canaria
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czujecie, że musicie podładować swoje „akumulatory”? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się na jedną z ciekawszych wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Na Gran Canarii znajdziecie piękne plaże, wydmy oraz niezwykle malownicze trasy trekkingowe.

Na hiszpańską wyspę udacie w niedzielę (28 maja) z krakowskiego lotniska w Balicach, z do stolicy województwa małopolskiego wrócicie po 7 dniach (4 czerwca). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na południowym wybrzeżu Gran Canarii zakwaterowani będziecie w 3* hotelu apartamentowym Apartments at Cala Blanca by Diamond Resorts, który znajduje się nieopodal plaży Taurito. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Taurito) dojedziecie (z przesiadką w Playa Del Cura) autobusami nr 1, 91 oraz 33 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 28 maja – 4 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1091 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1017 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu apartamentowym Apartments at Cala Blanca by Diamond Resorts. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 685 PLN/7 dni

Auto na Granc Canarii to podstawa, a ceny wynajmu przed szczytem sezonu są naprawdę atrakcyjne. Za wypożyczenie Toyoty Aygo lub podobnego modelu zapłacicie 98 PLN/doba.

Przydatne informacje
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
 • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Przeczytajcie także relację z podróży, autorstwa jednej z naszych czytelniczek.
 • Sprawdźcie listę linii autobusowych, które kursują z lotniska na wyspie.
 • Sprawdźcie, co jeszcze warto zobaczyć na Gran Canarii.
 • Gran Canaria, gdzie jeść, aby nie nie przepłacać.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »