Fly4free.pl

Urlop na Florydzie za 3428 PLN. Loty z Berlina + noclegi w hotelu w Miami Beach

3428 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na malowniczą Florydę. Zaplanuj swój urlop z wyprzedzeniem i odpocznij w Miami w atrakcyjnej cenie. Zobacz Key West oraz odwiedź Universal Studios.

Do Stanów Zjednoczonych udasz się w terminie 13-20 listopada z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii British Airways, z przesiadkami w Londynie i wliczonym bagażem podręcznym.

Na Florydzie proponuję zakwaterowanie w hotelu Collins, który został zlokalizowany w Miami Beach. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: British Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 3428 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel 2873 PLN/2 osoby/7 nocy

W Miami wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w hotelu Collins, który zlokalizowany jest blisko plaży. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen i pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 321 PLN/7 dni

Zaraz po przylocie do Miami wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, możesz wybrać się na wycieczkę do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego oraz na przylądek Key West.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »