Fly4free.pl

Tydzień w Hollywood na Florydzie od 1901 PLN. Loty z Berlina lub Wiednia i noclegi nieopodal plaży

1901 PLN
Plaża Hollywood floryda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fotomak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

25 km na północ od Miami znajduje się miejscowość Hollywood, która oferuje piękną piaszczystą plażę, wiele barów i restauracji przy deptaku oraz spokojną atmosferę. Jeżeli tego poszukujecie podczas urlopu, to ta oferta powinna Was zainteresować. Za pakiet obejmujący loty w dwie strony ze stolicy Austrii oraz noclegi 100 metrów od plaży zapłacicie 1901 PLN, a za wypoczynek z wylotem z Berlina 2004 PLN.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Podsumowanie oferty

1901 PLN / osoba (3802 PLN / 2 osoby)
Loty z Wiednia do Fort Lauderdale (23 - 30 października) za 2096 PLN / 2 osoby (1048 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Hollywood Beach Resort Cruise Port za 1706 PLN / 2 osoby / 7 nocy (853 PLN / osoba)
Bagaż

W najniższej cenie podróżujecie tylko z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 30 x 15 cm oraz 56 x 45 x 25 cm.

Na miejscu proponuję Wam zakwaterowanie w obiekcie Hollywood Beach Resort Cruise Port, który znajduje się zaledwie 100 metrów od pobliskiej plaży. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienkę z wanną lub prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na terenie całego obiektu goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do WiFi.

Zachęcam Was do wypożyczenia samochodu już na lotnisku, dzięki temu łatwo i wygodnie dostaniecie się do miejsca zakwaterowania, do Miami, na Key West czy Orlando, gdzie polecam wybrać się do NASA Kennedy Space Center. Z ubezpieczeniem icarhireinsurance.com nie będziecie musieli się martwić o auto w czasie jazdy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »