Fly4free.pl

Hiszpański relaks: urlop na Costa Brava w 4* hotelu z all inclusive soft za 1924 PLN. Wyjazd z Krakowa

wybrzeże Lloret de Mar
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F / Shutterstock
od
1924 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.10.2022 - 04.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na możliwość wypoczynku na hiszpańskim wybrzeżu, ale poza sezonem? Na Costa Brava zakwaterowani będziecie w fantastycznym 4* hotelu z bogatą strefą wellness oraz wyżywieniem w formule all inclusive soft. Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Do Hiszpanii udacie się na przełomie października i listopada – w terminie obejmującym Uroczystość Wszystkich Świętych. Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Kraków-Balice. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie fantastycznym 4* hotelu Montemar Maritim, który położony jest nieopodal piaszczystej plaży, w miejscowości Santa Susanna. Na terenie obiektu znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi oraz centrum fitness.

W cenie zapewnione będziecie mieli przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive soft.

Termin podróży: 28 października – 4 listopada
Wylot z: Kraków
Biuro podróży: Atur
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje od 26 PLN/osoba

Z Lloret de Mar wybierzcie się na wycieczkę do sąsiedniego Blanes i zajrzyjcie do wspaniałego ogrodu botaniczego – Marimurtra.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »