Urlop na Bali za 3970 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel z basenem
Do Azji udacie się w terminie 21(22) stycznia – 1(2) lutego. Do Indonezji polecicie z Warszawy na pokładzie samolotów linii KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Amsterdamie i techniczny stop w Singapurze.
Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* Royal Regantris Kuta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. To idealny obiekt do zwiedzania Bali.
Termin podróży: styczeń/luty
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3970 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 715 PLN/2 osoby/pobyt
Na Bali zatrzymacie się w 4* hotelu Royal Regantris Kuta. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziecie restaruację, basen zewnętrzny i pokoje z prywatnymi łazienkami.
Atrakcje 129 PLN/osoba
Chcecie zwiedzić więcej? Wybierzcie się na wycieczkę o wschodzie słońca na wulkan Batur wraz ze śniadaniem na szczycie.
- Bez dodatkowych obostrzeń do Indonezji mogą podróżować zaszczepieni podróżni.
- Przed wyjazdem zapoznajcie się z relacją z podróży na Bali napisaną przez naszych czytelników.
- W tym wątku na forum znajdziecie wiele przydatnych informacji dotyczących podróżowania po Indonezji.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Kos od 2768 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Djerba od 2201 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Zarzis od 2375 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?