8 dni w egzotycznej scenerii Mauritiusu za 3428 PLN. Wylot z Warszawy w ferie + noclegi
Rozpocznijcie przyszłoroczne wojaże z przytupem i zaplanujcie wypoczynek na Mauritiusie! Na tym rajskim zakątku Afryki czekają zjawiskowe plaże (Flic en Flac), piękna przyroda w Parku Narodowym River Gorges i niezwykle przyjaźnie nastawiona lokalna społeczność. Czekają was niezapomniane chwile!
Na beztroski wypoczynek udacie się w terminie 18(19)-27 stycznia. Do Afryki polecicie na pokładzie samolotów linii Air France. Po drodze czekają was wygodne przesiadki (gwarantowane przez przewoźnika) w Paryżu. W cenę biletów wliczony jest także bagaż rejestrowany, dzięki czemu spakujecie wszystkie niezbędne rzeczy.
Do oferty przelotów proponuję wam również zakwaterowanie w ładnie urządzonej rezydencji, zlokalizowanej niedaleko plaży w miejscowości Flic en Flac.
Termin podróży: styczeń 2021
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France
Zakwaterowanie: rezydencja
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Za loty oraz noclegi zapłacicie 3428 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel1646 PLN/2 osoby/8 nocy
Na Mauritiusie proponuję wam zatrzymać się w stylowej rezydencji Padma, położonej niedaleko plaży. Na terenie obiektu czeka na was m.in. odkryty basen, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon i ogród. Do dyspozycji jest również sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi i wspólna kuchnia.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo robić na wyspie?
Mauritius słynie przede wszystkim z długich, białych i szerokich plaż z turkusową wodą. Ale nie myślcie, że to wszystko, co wyspa ma do zaoferowania! Jesteście fanami wodospadów? Rochester Falls, Chamarel oraz Tamarind Falls – to wspaniałe kaskady, do których zdecydowanie warto zajrzeć. Obcowanie z naturą? Proszę bardzo: największy park narodowy na Mauritiusie, czyli River Gorges czeka na odkrycie! To blisko 6500 hektarów dzikiej roślinności i egzotycznych gatunków zwierząt. Wielbiciele przyrody muszą zobaczyć także park botaniczny w Pamplemousses.
Fanom architektury i zabytków polecam odwiedzić kolonialną rezydencję Chateau de Labourdonnais i Ganga Talao, czyli religijne centrum hinduizmu. Jesteście prawdziwymi miłośnikami snorkelingu? W takim razie nie może się obejść bez wizyty w Blue Bay Marine Park. Eksploracja życia morskiego za pomocą łodzi ze szklanym dnem… bajka!
Dla żądnych przygód proponuję wycieczkę do parku Caseli, gdzie będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby pospacerować z lwami.
Mahdia od 2322 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Monastir od 2142 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Side od 2372 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?