Fly4free.pl

Tanie loty do Ugandy: Entebbe z Berlina za 1655 PLN

1655 PLN
Uganda panorama jeziora
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LarsEmil / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dobra okazja na zarezerwowanie podróży do Afryki. Do położonego u brzegu Jeziora Wiktorii Entebbe wybierzecie się zza naszej zachodniej granicy już za tytułowe 1687 PLN.

W Ugandzie macie przede wszystkim możliwość obserwacji górskich goryli w ich naturalnym środowisku. Aby tego doświadczyć, wybierzcie się do Parku Narodowego Biwindi lub znacznie mniejszego Mgahinga. Do Afryki polecicie na pokładzie bardzo dobrych linii lotniczych: z ciepłymi posiłkami i napojami na pokładzie oraz wliczonym w cenę biletu bagażem rejestrowanym.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Turkish Airlines.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Zaraz po przylocie proponuję Wam zatrzymać się pensjonacie J. Residence. Czekają tu na Was wygodne pokoje z prywatną łazienką. Obiekt zapewnia darmowy transfer z lotniska. W cenę wliczone jest śniadanie.

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Ugandy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »