Fly4free.pl

Tylko dla pełnoletnich! Zbiór noclegów w hotelach z własnym browarem już od 171 PLN/noc

Foto: booking.com
od
171 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.11.2021 - 30.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie spędzać czas poza domem? Dobrze się składa, ponieważ, w tym jesiennym okresie mam dla was ofertę nie do odrzucenia 😉 Ruszcie w Polskę i zatrzymajcie się w dobrych hotelach, których znakiem rozpoznawczym jest własny browar! Prawda, że brzmi zachęcająco?

Na wycieczkę proponuję wam wybrać się jeszcze w listopadzie, w którym dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących weekend (piątek-sobota). Wszystkie zebrane przeze mnie hotele oraz pensjonaty gwarantują wam zakwaterowanie na najwyższym poziomie, a ceny noclegów dla dwóch osób zaczynają się już od 171 PLN za noc.

Hotel od 171 PLN/2 osoby/noc

Na początek propozycja zakwaterowania w Szubinie. Pensjonat Stary Browar mieści się w budynku, w którym znajdował się niegdyś jeden z najstarszych polskich browarów. Na powitanie pełnoletnie osoby otrzymają kufel warzonego na miejscu piwa.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Bardzo dobry 3* hotel Browar Lwów mieści się przy Parku Bronowice w Lublinie. Na terenie całego obiektu korzystać możecie z bezpłatnego dostępu do sieci WiFi. W hotelu warzone są następujące gatunki złotego trunku spod marki Lwów: jasne, pszeniczne, bursztynowe i miodowe.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Następny na liście jest 3* Browar CzenstochoviA Hotel&Spa, który znajduje się w samym centrum Częstochowy. Na miejscu poza komfortowo urządzonymi pokojami, będziecie mieli okazję spróbować lokalnych „złotych trunków”, a za dodatkową opłatą skorzystać możecie z Piwnego Spa!

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Niewiele więc kosztować was będzie pobyt w 3* hotelu Browar Kościerzyna. Na jego poczet zaadaptowany został budynek browaru, w którym znajdują się teraz pokoje. We wszystkich jest łazienka z prysznicem. W osobnej części budynku funkcjonuje Browar Kościerzyna, który wytwarza kilka gatunków i rodzajów „złotego trunku”.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

W centrum Katowic tuż przy słynnej ul. Mariackiej znajduje się znakomity 3* hotel Best Western. Wszystkie hotelowe pokoje zostały wyposażone w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym z nich znajduje się łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Na terenie hotelu działa kameralny browar mariacki, w którym warzone są piwa: niepasteryzowane, niefiltrowa oraz naturalne.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Tylko 5 PLN więcej kosztować was będzie pobyt w 3* hotel & Browar Słociak, który znajduje się w Opolu. Oferuje on zakwaterowanie w elegancko urządzonych pokojach z łazienką z prysznicem. Na miejscu działa także browar, który mieści się w piwnicy oraz w którym spróbować będziecie mogli tutejszych wyrobów: Klinkierowy Przepał, Opolskie Jasne, Sławicka Pszenica, Słodziaki – piwa z dodatkiem miodu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast 3* hotel Browar Wiatr znajduje się w Uniejowie, w odległości ok. 3 km od kompleksu termalno-basenowego Termy Uniejów. W hotelowym browarze będziecie mieli okazję skosztować tradycje piwa, takie jak lager, pils, pszeniczne i ciemne.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Weekend w Polsce

Największą atrakcją Jury-Krakowsko Częstochowskiej jest Szlak Orlich Gniazd – jeden z najsłynniejszych szlaków turystycznych w naszym kraju, liczący sobie ponad 160 km długości. Na trasie znajdziecie liczne średniowieczne zamki i warownie. Do najbardziej malowniczych należą Ogrodzieniec, Ojców, Bobolice czy Olsztyn k. Częstochowy.

Wizyta w Opolu nie może odbyć się bez zwiedzania Muzeum Polskiej Piosenki oraz Amfiteatru. Co jeszcze? Przede wszystkim stare miasto, którego znakiem rozpoznawczym są klimatyczne kamienice. Wybierzcie się także na Wyspę Pasiekę, a następnie wejdźcie na Wieżę Piastowską – z góry będziecie mieli dobry widok na panoramę miasta.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »