Fly4free.pl

Tygodniowy urlop na Cyprze za 592 PLN. Loty do Pafos z Katowic + zakwaterowanie

592 PLN
Cypr Pafos
Foto: Roman Evgenev / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kwiecień na Cyprze jest idealnym miesiącem, by połączyć aktywne zwiedzanie z wypoczynkiem. Możecie liczyć na temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza. Zobaczcie przepiękną Skałę Afrodyty, odkryjcie półwysep Akamas i odwiedźcie zabytki Pafos!

Na Cypr udacie się 6 kwietnia z lotniska w Katowicach, a do kraju wrócicie 13 kwietnia. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

W Pafos zakwaterowani będziecie w apartamencie Crystallo, który znajduje się w samym centrum miasta. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilka minut spaceru. Ponadto będziecie mogli skorzystać z basenu.

Termin podróży6–13 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 592 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 263 PLN/2 osoby

Katowice – Pafos – Katowice >>

Hotel 921 PLN/tydzień/2 osoby

W Pafos rekomenduję wam zakwaterowanie w apartamencie Crystallo, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Na miejscu znajdziecie basen i pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 651 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wypożyczcie Chevroleta Sparka lub podobny model samochodu w tej klasie i odkryjcie Cypr na własną rękę!

Przydatne informacje
  • 1 marca Cypr zniósł restrykcje wjazdowe dla zaszczepionych turystów i ozdrowieńców!
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń na Cyprze przeczytacie tutaj.
  • Pamiętajcie, że na Cyprze obowiązuje ruch lewostronny.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »