Fly4free.pl

Urlop na Florydzie za 2384 PLN. Loty z Warszawy do Fort Lauderdale oraz 7 noclegów przy plaży

2384 PLN
plaża na Florydzie
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się we wrześniu na Wschodnie Wybrzeże USA. Wypoczniecie w najdalej wysuniętym na południe Słonecznym Stanie, w znajdującym się nad Oceanem Atlantyckim Hollywood.

Odwiedzając Florydę możecie liczyć na piaszczyste plaże z wysokimi palmami i charakterystycznymi budkami ratowników oraz ciepłą, błękitną wodę. O tej porze roku temperatury będą oscylować w granicach 31 stopni Celsjusza, mogą jednak występować przelotne opady. Do Fort Lauderdale polecicie na pokładzie linii Norwegian z przesiadkami w Oslo. Na pokład bezpłatnie będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny.

Podsumowanie oferty

2384 PLN / osoba (4768 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Fort Lauderdale (9-16 września) za 3186 PLN / 2 osoby (1593 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Saint Maurice Beach Inn za 1582 PLN / 2 osoby / 7 nocy (791 PLN / osoba)

Kalendarz najtańszych lotów

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Norwegian.

W Hollywood proponuję Wam zakwaterowanie w Saint Maurice Beach Inn. Jest on położony minutę spacerem od plaży i 10 minut jazdy od lotniska w Fort Lauderdale. Każdy pokój oferuje klimatyzację, garderobę oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Zapewniono w nich też jadalnię z kuchenką mikrofalową i lodówką. Dysponują one także łazienką z wanną lub prysznicem. Wybierając z listy pośrednika Amoma.com zapłacicie 1582 PLN/2 osoby.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie na lotnisko.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »