Fly4free.pl

Tydzień we francuskich Alpach za 493 PLN (594 PLN bez WDC). Loty z Warszawy do Lyonu + apartament + auto

493 PLN
gorski stok
Foto: SanRan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem ofertę szczególnie dla osób planujących wybrać się w ciekawe miejsce na narty lub deskę w najbliższym czasie. Na proponowany pakiet składają się przeloty, noclegi oraz samochód.

Podsumowanie oferty

493 PLN / osoba (1973 PLN / 4 osoby)
Loty z Warszawy do Lyonu (22 - 29 stycznia) za 352 PLN / 4 osoby (88 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Résidence Le Hameau des Aiguilles by Popinns za 967 PLN / 4 osoby / 7 nocy (242 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 654 PLN / 4 osoby (164 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Résidence Le Hameau des Aiguilles by Popinns usytuowana jest na terenie ośrodka narciarskiego Albiez-Montrond, zaledwie 300 metrów od stoków narciarskich i oferuje basen z podgrzewaną wodą, saunę oraz łaźnię turecką. Goście mają do dyspozycji apartamenty z balkonem i częścią wypoczynkową. Obejmują one także aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową i przyborami kuchennymi. W każdym apartamencie znajduje się również łazienka z wanną lub prysznicem oraz jadalnia. Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatny parking.

Zarezerwujcie samochód i tuż po przylocie na lotnisko go odbierze, dzięki temu łatwo dojedziecie na miejsce zakwaterowania. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »