Tydzień w Nowym Jorku z Warszawy za 2420 PLN. Loty i noclegi w 4* hotelu na Times Square
(Aktualizacja) Nie zastanawiajcie się zbyt długo, tylko podejmijcie szybko decyzję o spędzeniu 7 dni w mieście, które nigdy nie śpi.
Do Nowego Jorku proponuję wam przeloty z Warszawy na 7 styczniowych dni począwszy od 21. Bilety każdego z was kosztować będą 1201 PLN (2402 PLN/2 osoby). Za pokój w bardzo dobrym hotelu, w jeszcze lepszej lokalizacji, będziecie musieli zapłacić 2438 PLN.
Do USA polecicie z przesiadką na lotnisku w Londynie, a w podanej przeze mnie cenie podróżować będziecie z jedną sztuką bagażu podręcznego oraz jedną sztuką przedmiotu osobistego (mały plecak, torba na laptop lub torebka). Za nadanie torby do luku będziecie musieli zapłacić 215 PLN w jedną stronę. Więcej terminów z tanimi lotami znajdziecie tutaj.
W Nowym Jorku polecam wam zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Row NYC, który znajduje się zaledwie 300 metrów od Times Square. Pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem. Tuż obok hotelu znajduje się stacja metra, skąd pociągiem linii E dojedziecie w okolice lotniska. Za pobyt dwóch osób w terminie 21-28 stycznia zapłacicie 2438 PLN (podatki i opłaty lokalne wliczone), jeżeli z listy pośredników wybierzecie serwis zenhotels.com.
Zachęcam was do zakupu karty MetroCard w cenie 33 USD/osoba (ok. 130 PLN), która upoważnia do nielimitowanych przejazdów autobusami oraz metrem przez 7 dni.
Costa del Sol od 2537 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Dalmacja Północna od 2509 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Hurghada od 2599 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Tanie noclegi w Nowym Jorku – czy to w ogóle możliwe? Podpowiadamy, jak oszczędzić setki dolarów!
- Jak tanio podróżować po Barcelonie, Dubaju, Londynie, Nowym Jorku czy Tokio? W niektóre opcje aż trudno uwierzyć!
- Powiedzcie dziadkom! Pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza takie udogodnienia dla seniorów