Fly4free.pl

Wiosenny tydzień w Kalabrii od 374 PLN. Loty do Lamezii z Krakowa + noclegi

374 PLN
Oferta wyprzedana
Tropea
Foto: GagliardiImages / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W Kalabrii znajdziecie malownicze i różnorodne plaże, morze we wszystkich odcieniach niebieskiego oraz smaczne przysmaki regionalnej kuchni. Możecie tego wszystkiego doświadczyć, nie wydając przy tym fortuny. Bilety lotnicze i zakwaterowanie na miejscu to wydatek mniejszy niż cztery „stówki”.

Do Lamezii Terme udacie się z podkrakowskiego lotniska w Balicach 12 kwietnia, a do kraju wrócicie po 7 dniach. W cenę biletów wliczony jest mały bagaż podręczny. Skorzystajcie z naszych porad dotyczących pakowania.

W Kalabrii zatrzymajcie się w pensjonacie Villa Garden. Dotychczasowi goście wystawili bardzo dobre opinie ze swojego pobytu. Najbardziej opłacalne będzie korzystanie z apartamentu w 4 osoby, wtedy za tygodniowy wynajem zapłacicie 910 PLN, natomiast przy 2 osobach będzie to 833 PLN.

Termin podróży: 12 – 19 kwietnia 2020
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Koszt tygodniowej wycieczki do Włoch, na którą składają się bilety lotnicze oraz noclegi, to 373,50 PLN na osobę – przy 4 podróżnych lub 562,50 PLN – przy 2 osobach.

Hotel910 PLN / 4 osoby

Podczas wycieczki proponuję zatrzymać się w znanej miejscowości Tropea, w Villi Garden.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 763 PLN / tydzień

Wypożyczonym samochodem z łatwością dojedziecie do miejsca zakwaterowania, a także zwiedzicie okolicę.

rezerwacja auta

Wiosna w Kalabrii?

W Kalabrii możecie liczyć na piękne widoki, oprócz wybrzeża znajdziecie tutaj trzy górskie parki narodowe: Pollino, Sila oraz Aspromonte. A do tego urlop przed szczytem sezonu zapewni wam brak tłumów na miejscu, swobodę w przemieszczaniu się oraz niższe ceny.

Największą atrakcją regionu jest Tropea. Miasto to jest zbudowane na 60-metrowym klifie wpadającym do turkusowego Morza Tyrreńskiego. Wizytówką Tropei jest tzw. Kościół na Wyspie – Santa Maria Dell’Isola. Świątynia stoi na skale wyrastającej wprost z plaży.

Kolejne miasteczko warte uwagi to Scilla. Zauroczy was swoją architekturą w południowym stylu, szeroką plażą oraz maleńkim portem. Proponuję zatrzymać się tutaj na obiad w jednej z licznych trattorii.

A jeśli o kulinariach mowa, to koniecznie musicie wybrać się do Pizzo di Calabria. Niech nazwa was nie zmyli, miasto to nie słynie pizzy. Lody o nazwie tartufo – to właśnie ten deser powinien was zaprowadzić do tego miasteczka.

zachód słońca
Foto: leoks / Shutterstock.com
łódki w porcie
Foto: leoks / Shutterstock.com
Foto: mRGB / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • W Ryanair w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

  • W przedstawionej propozycji otrzymacie samochód w najkorzystniej opcji paliwowej, tj. odbiór i zwrot z pełnym bakiem.

  • Wczesną wiosną pogoda będzie korzystna do zwiedzania i odpoczynku. W ciągu dnia możecie spodziewać się temperatury ok. 19 stopni Celsjusza.

  • Wiele praktycznych porad odnośnie podróżowania po Włoszech znajdziecie na naszym forum.

  • Zaoszczędźcie na przewalutowaniach i płaćcie w Italii wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »