Fly4free.pl

Tydzień w Grecji za 954 PLN. Loty do Salonik z Krakowa + noclegi przy plaży

954 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frantic00 / Shutterstock
Wycieczka do Chalkidiki przed rozpoczęciem głównego turystycznego sezonu to szansa na bardziej "autentyczne" doświadczenie. Zobacz, jak powoli toczy się życie greckich wiosek i miasteczek w czasie, gdy nie ma tam urlopowiczów.

Do Grecji udasz się w terminie 2 – 9 marca. Czeka cię bezpośrednia podróż z Krakowa do Salonik, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Zatrzymaj się w położonym tuż przy plaży pensjonacie M Apartments, Kallikratia. Do twojej dyspozycji będzie komfortowe studio, a bliskość morza oznacza, że każdego dnia budzić cię będzie szum fal.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz tylko 954 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 589 PLN/2 osoby

Kraków – Saloniki – Kraków >>

Hotel 1318 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie M Apartments, Kallikratia czeka komfortowy apartament typu studio. W skład jego wyposażenia wchodzi m.in kuchnia, prywatna łazienka, sypialnia oraz telewizor LCD.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 134 PLN/2 osony

Wypożycz samochód, by łatwo dotrzeć do miejsca zakwaterowania, a następnie swobodnie przemieszczać się pomiędzy okolicznymi atrakcjami. Najłatwiej wynająć go będzie tuż po wylądowaniu w Grecji.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »