Tydzień w Dubaju za 1669 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic, transfery i noclegi w hotelu

1669 PLN Tydzień w Dubaju z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Minęło dopiero 9 dni kalendarzowej jesieni, a ty już masz jej dość?! W takim razie wybierz się na urlop nad Zatokę Perską. O tej porze roku znajdziesz tam ciepłe morze, dużo słońca oraz temperatury oscylujące w granicach 28-30 stopnia Celsjusza.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udasz się z lotniska Katowice-Pyrzowice w listopadzie. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

W Dubaju zatrzymasz się w 3* The George Hotel by Saffron Dubai Creek, który znajduje się na starym mieście. Za przejazd autobusem na trasie Abu Zabi lotnisko – Dubaj – Abu Zabi lotnisko zapłacisz 60 AED/osoba (ok. 71 PLN). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum. Możesz także wypożyczyć samochód na lotnisku i dojechać bezpośrednio pod proponowany hotel.

Termin podróży: 14 – 21 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za bezpośrednie loty, transfery oraz zakwaterowanie w hotelu w Dubaju zapłacisz 1669 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1503 PLN/2 osoby

Katowice – Abu Zabi – Katowice »

Hotel 1696 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dubaju rekomenduję ci noclegi w 3* The George Hotel by Saffron Dubai Creek. Każdy pokój składa się z części do relaksu i spania. Na jego wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 649 PLN/7 dni

Chętnie podejmiesz się zwiedzania na własną rękę Zjednoczonych Emiratów Arabskich? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Abu Zabi.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 24.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
✨Europejskie stolice w cenie dużej pizzy 🍕💫 Madryt, Rzym, Budapeszt, Bukareszt, Londyn i Paryż od… 64 PLN 😱 (w jedną stronę) ✈️
Europejskie stolice z 4 miast od 64 PLN

Loty do kilku europejskich stolic w cenie dużej pizzy (w jedną stronę)

SUPER 💚💙 Azory, Kanada (Toronto + Halifax) w jednej podróży od 2315 PLN 🇵🇹🇨🇦
Portugalia i Kanada z Gdańska 2315 PLN

Cztery kierunki, jedna niezapomniana podróż

Wycieczka na Maltę 🌊🏙️ Loty i noclegi za 949 PLN 😎
Malta z Wrocławia 949 PLN

Wycieczka na Maltę: loty i 3 noce w aparthotelu

Egipt all inclusive z prywatną plażą 🏖️🐠 5* hotel w Zatoce Makadi za 2172 PLN 🤿
Egipt z Polski 2172 PLN

Luksus nad Zatoką Makadi z prywatną plażą

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?