Fly4free.pl

Tydzień w Dubaju za 1646 PLN. Loty z Katowic, transfery i noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1646 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: denis harschi / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ucieknij przed chłodną jesienią nad słoneczną Zatokę Perską. Tym razem proponuję ci wycieczkę do słonecznego Dubaju, gdzie odpoczniesz na pięknych plażach i zobaczysz liczne atrakcje, np. Burdż Chalifę czy Muzeum Przyszłości.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udasz się z lotniska Katowice-Pyrzowice w terminie 9-16 listopada. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Dubaju zatrzymasz się w 3* Al Khoory Executive. Za przejazd autobusem na trasie Abu Zabi lotnisko – Dubaj – Abu Zabi lotnisko zapłacisz 60 AED/osoba (ok. 69 PLN). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum. Możesz także wypożyczyć samochód na lotnisku i dojechać bezpośrednio pod proponowany hotel.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za bezpośrednie loty, transfery oraz zakwaterowanie w hotelu w Dubaju zapłacisz 1646 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1283 PLN/2 osoby

Katowice – Abu Zabi – Katowice »

Hotel 1871 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dubaju rekomenduję ci noclegi w 3* Al Khoory Executive. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Skorzystasz również z basenu i strefy spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 499 PLN/7 dni

Chętnie podejmiesz się zwiedzania na własną rękę Zjednoczonych Emiratów Arabskich? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Abu Zabi.

Przydatne informacje: Dubaj
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1320 PLN
  • Liczba ofert588
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu2 g. później
  • Walutadirham (AED)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Dubaju
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »