Fly4free.pl

Tydzień w Dominikanie za 2850 PLN. Loty z Warszawy i noclegi + zwiedzanie Lizbony

2850 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Mihai_Andritoiu-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie wyjątkowa podróż. Odkryjcie przepiękną Lizbonę, a następnie odpocznijcie na rajskich Karaibach. Za pakiet lotów i noclegów w stolicy Portugalii oraz w Dominikanie zapłacicie jedynie 2850 PLN.

Wasza wycieczka do Punta Cany rozpocznie się 17 maja na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Dominikańskim słońcem będziecie cieszyć się aż do 25 maja. Lecąc na Karaiby zaplanowano przesiadkę w Lizbonie, podczas której będziecie mieli okazję zwiedzić stolicę Portugalii. W tym celu zatrzymajcie się w 3* hotelu w centrum miasta. Loty realizowane będą na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal.

Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

Na Karaibach rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Coral Village – Apartments Caribbean Cocktails. To świetnie oceniany obiekt, który znajduje się w pobliżu plaży.

Termin podróży17–25 maja
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel w Punta Canie 3* hotel w centrum Lizbony

Za całą wycieczkę zapłacicie 2850 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel razem 1942 PLN/2 osoby

W Lizbonie zatrzymajcie się w 3* hotelu Residencial Florescente, który usytuowany jest w samym centrum miasta. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Dominikanie rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Coral Village – Apartments Caribbean Cocktails. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »