Fly4free.pl

Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1468 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gaspar Janos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobacz jeden z najpiękniejszych europejskich łańcuchów górskich w pełnej okazałości. Dolomity to wspaniałe panoramy, lazurowe jeziora oraz kilometry malowniczych szlaków, gdzie widoki dosłownie wgniatają w ziemię.

Do Włoch wybierzesz się w terminie 14 – 21 maja. Czeka cię bezpośredni lot z podwarszawskiego Modlina do Treviso linią Ryanair. W cenie możesz zabrać bagaż podręczny.

Po wylądowaniu od razu wypożycz samochód. Dzięki niemu sprawnie dostaniesz się do miejsca zakwaterowania, a później będziesz mógł swobodnie przemieszczać się po okolicy lub wybrać na przejażdżkę po legendarnej przełęczy Stelvio.

Zatrzymaj się w komfortowym 3* B&B Hotel Trento. Obiekt będzie doskonałą bazą wypadową do wycieczek po okolicy oraz świetnym miejscem na wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny (40x20x25 cm)
Zakwaterowanie: hotel
Samochód: pełny bak

Za loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wynajem samochodu zapłacisz 1468 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2254 PLN/pobyt/2 osoby

W 3* B&B Hotel Trento na gości czekają nowocześnie urządzone pokoje. Każdy z nich zawiera klimatyzację z funkcją ogrzewania, prywatną łazienkę oraz część wypoczynkową.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 418 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód pozwoli szybko przedostać się do miejsca zakwaterowania, a następnie niezależnie przemieszczać po okolicy. Wynajmij go tuż po wylądowaniu we Włoszech.

Przydatne informacje: Włochy
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty368 PLN
  • Liczba ofert4833
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo we Włoszech
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »