Tydzień w Andaluzji w 4* hotelu (z all inclusive) za 2923 PLN. Urlop z Gdańska
Na wypoczynek udasz się z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy w terminie 12-19 grudnia. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.
Urlop spędzisz w 4* Aparthotel Marinas de Nerja, który położony jest tuż przy plaży Punta Lara. Na ternie obiektu znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, sauna sucha oraz łaźnia parowa. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, balkonu oraz łazienki z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.
W cenie zapewnione są przeloty (z bagażem rejestrowanym), transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.
Termin podróży: 12 – 19 grudnia
Wylot z: Gdańska
Biuro podróży: Tui
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Costa Blanca od 2521 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Marsa Alam od 2276 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Costa Blanca od 1999 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?