Fly4free.pl

Tydzień na Zanzibarze za 2773 PLN. Czarterowe loty z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

2773 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Okazja na tanią i komfortową wycieczkę do Afryki! Skorzystajcie ze świetnej ceny czarterowych przelotów na Zanzibar i zarezerwujcie cieszący się bardzo dobrymi opiniami 4* hotel. A to wszystko w drugiej połowie marca – tym razem spakujecie się bez pośpiechu.

Na Zanzibar wybierzecie się pod koniec zimy, w terminie: 16 – 23 marca. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a bezpośrednie loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Enter Air. W cenę przelotu wliczono bagaż rejestrowany do 16 kg.

Na Zanzibarze zatrzymacie się w 4* hotelu Aurora Boutique, z którego będziecie mieli bardzo blisko na plażę – około 300 m. Do dyspozycji gości oddano uroczy ogród, basen oraz bar.

Termin podróży:  16 – 23 marca
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2773 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2148 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Zanzibarze proponuję wam zakwaterowanie w miejscowości Jambiani, a dokładniej w 4* hotelu Aurora Boutique. Na miejscu znajdziecie basen i bar, a od najbliższej plaży będzie dzieliło was 300 m. Wszystkie klimatyzowane pokoje posiadają prywatne łazienki oraz bezpłatny dostęp do internetu. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »