Fly4free.pl

Rozpocznijcie lato w dobrym stylu! Tydzień na wyspie Penang za 2582 PLN. Qatar Airways z Warszawy i 5* hotel Hilton

2582 PLN
Penang widok plaży
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Chris Howey / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i powitajcie lato na wyspie Penang. Wypoczniecie na piaszczystych plażach oraz zasmakujecie najlepszego ulicznego jedzenia, jakie można znaleźć w Malezji! Polecicie 5* linią lotniczą i zakwaterowani będziecie w 5* hotelu sieci Hilton, a wszystko to w atrakcyjnej cenie!

Na urlop do Malezji udacie się pod koniec czerwca (19-28.06) z warszawskiego lotniska Chopina. W obie strony podróżować będziecie samolotami 5* linii lotniczych Qatar Airways. Podróż katarskim przewoźnikiem będzie przyjemnością samą w sobie: bogaty system rozrywki pokładowej, urozmaicone posiłki i napoje oraz obsługa na świetnym poziomie – to wszystko czeka na was „w powietrzu”. Lecąc w obie strony, będziecie musieli zmienić samolot na lotnisku w Dosze. Przesiadki są gwarantowane przez przewoźnika, a w razie opóźnień, otrzymacie bezpłatnie nowy bilet.

Na miejsce zakwaterowania wybrałem dla was 5* DoubleTree Resort by Hilton Hotel Penang, który posiada doskonałe opinie wystawione przez dotychczasowych podróżnych. Zatrzymując się tutaj, będziecie mieli do swojej dyspozycji m.in. dobrze wyposażoną salę fitness oraz dwa baseny.

Termin podróży: 19 – 28 czerwca
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny, rejestrowany oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 5* hotel ze śniadaniami

Tygodniowa podróż do Malezji to koszt 2582 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż3330 PLN/2 osoby

Warszawa – Penang – Warszawa »

loty do malezji

Hotel1834 PLN/2 osoby/pobyt

Na Penang polecam wam noclegi ze śniadaniami w 5* DoubleTree Resort by Hilton Hotel. Wybierając pośrednika agoda.com za pobyt dwóch osób od 20 do 27 czerwca zapłacicie 1834 PLN.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w okolicach Penang?

Penang to niewielka wyspa leżąca u wybrzeży Półwyspu Malajskiego, która słynie przede wszystkim ze świetnego jedzenia. Char koay teow, popiah (miejscowe sajgonki), chicken i duck rice – to tylko niektóre z dań, które zapewnią wam kulinarną podróż w kosmos. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat stołowania się w Penang? Przeczytajcie napisaną przez nas relację z podróży.

W przerwach od rozkoszowania się kolejnymi potrawami możecie również nieco pozwiedzać. Wybierzcie się do jednej z buddyjskich świątyń (Wat Chaiyamangalaram, Dhammikarama Burmese Buddhist Temple) oraz na pobliskie wzgórze Bukit Bendera, gdzie będziecie mieli szansę zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie ze wspaniałą panoramą okolicy.

Foto: travelwild / Shutterstock.com
penang swiatynia
Foto: Kelvin Foo / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Malezji nie potrzebujecie wizy!

  • Więcej dostępnych terminów z lotami znajdziecie tutaj.

  • W Penang znajdziecie najdłuższą na świecie – ponad kilometrową – wodną zjeżdżalnię!

  • Do Malezji zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut, aby nie tracić na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »