Fly4free.pl

Tydzień w Sri Lance za 2630 PLN. Bezpośrednie loty z bagażem z Warszawy + hotel blisko plaży

2630 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip Fuxa / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rok 2022 planujecie rozpocząć od dalekiej podróży? A co powiecie na Sri Lankę? Skorzystajcie z propozycji wycieczki, którą dla was przygotowałam i spędźcie w Azji 7 słonecznych dni. Na urlop wybierzecie się w styczniu na pokładzie wyczarterowanych samolotów PLL LOT – tym razem nie zabraknie miejsca na pamiątki, bo zabierzecie ze sobą bagaże rejestrowane!

Do Azji udacie się na pokładzie samolotów PLL LOT z warszawskiego lotniska im. Chopina. Na wycieczkę wybierzecie się w terminie 9(10) – 17 stycznia. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

W Sri Lance zatrzymacie się w hotelu Grand Residence, który położony jest w południowej części wyspy Cejlon, około 300 metrów od plaży. Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje z pięknym widokiem na ogród. Do hotelu dostaniecie się w prosty sposób za pomocą autobusu lub pociągu.

Termin podróży: 9(10) – 17 stycznia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: hotel przy plaży

Za 7 dni urlopu w Sri Lance zapłacicie tylko 2630 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4598 PLN/2 osoby

Warszawa – Kolombo – Warszawa >>

Hotel 662 PLN/2 osoby/7 nocy

Grand Residence to obiekt położony w południowej części Sri Lanki, w okolicy miejscowości Tangalla. Hotel, który dla was wybrałam, cieszy się świetnymi opiniami wśród dotychczasowych gości m.in. dzięki basenowi, odległości od plaży i smacznym śniadaniom wliczonym w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

W podróż wybierzecie się w styczniu i tym razem zatrzymacie się na południu Sri Lanki – w okolicy najpiękniejszych plaż wyspy Cejlon. Te najbardziej urokliwe to: GoyambokkaUnawatuna Tangalle.

Sri Lanka słynie przede wszystkim ze swoich plantacji herbaty. Chcielibyście odwiedzić jedną z nich?  Szczególnie polecam wam Virgin White Tea Plantation. Lubicie zdjęcia z podróży? Fajnym i popularnym spotem jest Coconut Tree Hill, do którego będziecie mieli stosunkowo blisko z okolicy Tangalle.

Foto: Anton-Gvozdikov / Shutterstock
Foto: ArtesiaWells / yayimages.com
Foto: Farhath Firows / Unsplash.com
Przydatne informacje
  • Turyści, którzy zostali w pełni zaszczepieni (14 dni po ostatniej dawce) mogą wjechać do kraju bez kwarantanny, po okazaniu negatywnego wyniku testu PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed planowanym przybyciem na Sri Lankę.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Sri Lance przeczytacie tutaj.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Zastanawiacie się, co warto zobaczyć w Sri Lance? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »