Fly4free.pl

Tydzień na Sardynii za 1112 PLN. Loty do Alghero z Katowic i noclegi w centrum

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1112 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mitchFOTO / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznij na malowniczej Sardynii. Zobacz jedną z najpiękniejszych wysp we Włoszech na własną rękę. Za tygodniowy wypoczynek zapłacisz nieco ponad 1100 PLN.

Do Alghero udasz się w terminie 18 – 25 kwietnia z lotniska w Katowicach. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Sardynii proponuję zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Welcomely, który znajduje się w centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 1112 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 711 PLN/2 osoby

Katowice – Alghero – Katowice >>

Hotel 1511 PLN/2 osoby/pobyt

W Alghero polecam zakwaterowanie w apartamencie Welcomely. Na miejscu skorzystasz z komfortowego łóżka, prywatnej łazienki, WiFi oraz klimatyzacji.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 463 PLN/pobyt

Chciałbyś zobaczyć jak najwięcej atrakcji? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożycz samochód i rusz na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »