Fly4free.pl

Tydzień na Santorynie za 1276 PLN. Loty z Gdańska i noclegi w hotelu

1276 PLN
Oferta wyprzedana
Santorini widok wybrzeża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olga Gavrilova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spóźniliście się wczoraj na ofertę wyjazdu na jedną z najpiękniejszych greckich wysp? Nic straconego, ponieważ także dziś możecie zarezerwować wypoczynek na Santorynie w atrakcyjnej cenie. Za pakiet składający się z bezpośrednich lotów oraz noclegów w hotelu zapłacicie 1278 PLN.

Do Grecji udacie się w terminie (6-13 czerwca) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Santorynie zakwaterowanie będziecie w hotelu apartamentowym Aretousa Villas, który znajduje się nieopodal plaży Perissa. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 6 – 13 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1276 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 781 PLN/2 osoby

Gdańsk – Santoryn – Gdańsk »

Hotel 1770 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu proponuję wam noclegi w znakomitym hotelu apartamentowym Aretousa Villas, który od plaży w miejscowości Perissa oddalony jest o jedyne 200 metrów. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1348 PLN/tydzień

W trakcie pobytu na wyspie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Santoryn.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »