więcej okazji z Fly4free.pl

Tanio! Tydzień na Riwierze Tureckiej z all inclusive za 977 PLN. Pełen pakiet z Katowic

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
977 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.10.2020 - 17.10.2020

Co za okazja! Wystarczy mniej niż 1000 PLN, aby móc cieszyć się z 7-dniowego urlopu na Riwierze Tureckiej w wygodnej opcji z all inclusive. Relaks na plaży lub w przyhotelowym basenie, eksploracja Antalyi lub wycieczka z lokalnym biurem np. do Pamukkale – urlopa czeka!

Do Turcji udacie się w na początku października (10-17.10) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Podróżować będziecie z biurem podróży TUI – w cenę pakietu wliczone są loty z bagażem rejestrowanym, zakwaterowanie w 4* hotelu, wyżywienie w formie all inclusive, transfery oraz opieka rezydenta.

Na Riwierze Tureckiej zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Artemis Princess, który znajduje się w miejscowości Obagöl w odległości 200 metrów od plaży i morza oraz 4,5 km od centrum Alanyi. Na terenie hotelu znajdują się dwa odkryte baseny, sala fitness oraz łaźnia turecka. We wszystkich pokojach jest klimatyzacja oraz łazienka z prysznicem.

W skład wyżywienia w formie all inclusive wchodzą: śniadania, obiady oraz kolacje – serwowane w formie bufetu, przekąsi i ciasta, wybrane napoje bezalkoholowe oraz lokalne napoje alkoholowe (od 10:30 do 23:30). Ponadto kawa, herbata oraz wybrane napoje do posiłków.

Termin podróży: 10 – 17 października
Wylot z: Katowice
Linia lotnicza: Ryanair Sun, Corendon
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas w Alanyi i okolicy?

Alanya kusi uwodzicielskimi plażami, doskonałą infrastrukturą turystyczną i imponującymi zabytkami. Zwiedzając Alanyę powinniście odwiedzić największą atrakcję miasta – plażę Kleopatry. To jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych tureckich, plaż licząca imponujące 5 km długości.

Część portowa również stanowi wielką atrakcję i jest sercem tego miasta. W ciągu dnia możecie odwiedzić Czerwoną Wieżę z Muzeum Etnograficznym w środku. Zajrzyjcie również do parku miejskiego: to ukryte, piękne miejsce pośrodku głośnego centrum Alanyi. Możecie tam odpocząć po całodniowym zwiedzaniu. Rekomenduję również wizytę w jaskini Damlatas, która słynie z leczniczych właściwości mikroklimatu panującego w jej wnętrzu.

plaża w Alanyi
Foto: garmoncheg / Shutterstock
Alanya panorama
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-26T16:57:00.586Z przez Wakacje.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »