Początek wakacji na Mauritiusie! Tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem za 4781 PLN. Wylot z Warszawy
W podróż na Mauritius udacie się w terminie: 21– 28 czerwca. Do Afryki polecicie z Warszawy z wliczonym bagażem rejestrowanym. Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* Sunrise Attitude, który położony jest przy jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie. Dla gości udostępniono m.in. dwa baseny, restaurację, bar oraz strefę spa.
Termin podróży: 21– 28 czerwca
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2
- Rząd Mauritiusu zdecydował się znacząco złagodzić obostrzenia wjazdowe. Do tej pory wszyscy turyści przyjeżdżający z zagranicy musieli przedstawić negatywny wyniku testu PCR. Test trzeba było zrobić nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą. Teraz ten obowiązek zniknie.
- Najlepsze plaże na Mauritiusie? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
- Do wjazdu na wyspę na okres do 90 dni nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
- Co zobaczyć na Mauritiusie? Zajrzyjcie na nasze forum!
- Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
- Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Costa Brava od 1819 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Istria od 2197 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Dorada od 2096 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?