Tygodniowy pobyt na Karaibach. Gwadelupa z Warszawy za 2366 PLN (loty + noclegi)

Atrakcyjna propozycja wypoczynku na słonecznych Karaibach. Za przelot w dwie strony z Warszawy na Gwadelupę oraz tygodniowy pobyt w wynajętym mieszkaniu zapłacicie 2366 PLN za osobę przy dwóch osobach podróżujących.

Przelot z bagażem podręcznym i rejestrowanym na pokładach samolotów linii Air France z przesiadkami w Paryżu. Bilety na loty zarezerwujecie na stronie pośredniczącej w sprzedaży biletów Momondo.pl

WARSZAWA – POINT A PITRE – WARSZAWA. DOSTĘPNE TERMINY NA eSKY.PL >>

Wskazówka:
Linia lotnicza Air France zapewna darmowy transfer pomiędzy lotniskami Paryż Charles De Gaulle a Paryż Orly Sprawdź szczegóły >>

Nocleg na wyspie zarezerwujecie za pośrednictwem serwisu AirBnB. Nie posiadasz konta w serwisie? Załóż je klikając w ten link i dobierz 25 USD (ok. 100 PLN) bonusu.

WARSZAWA – GWADELUPA – WARSZAWA ZA 3937 PLN ZA DWIE OSOBY
Zarezerwuje przelot na Karaiby >>

WAWPTP

W terminie 16 – 23 lutego proponujemy Wam nocleg w wynajętym mieszkaniu Maison, plages et authenticité za 199 USD (ok. 795 PLN) za dwie osoby za cały pobyt.

ZAREZERWUJ POBYT NA WYSPIE >>

spaniegwadelupa

Sprawdź inne superokazje 🔥
W stronę słońca! 🌞✈️ Tanie loty na południe (Hiszpania, Włochy, Malta i inne) w jedną stronę od 69 PLN 🔥😍
Słoneczne kierunki z Polskich miast 69 PLN

Tanie loty na południe w supercenach (w jedną stronę)

Wyspy Kanaryjskie mniej znane 🌊😍 Magiczna La Palma tradycyjnymi liniami od 702 PLN 👙🌴
Hiszpania z 3 miast 702 PLN

Wyspy Kanaryjskie, których nie znasz: La Palma tradycyjnymi liniami

Grecka wyspa, której nie znasz 🏖️🇬🇷 Eubea, all inclusive w 4* hotelu za 1459 PLN 🍹🛎️
Grecja z Warszawy 1459 PLN

Piękna grecka wyspa Eubea: 4* hotel z all inclusive

Sri Lanka na 12 dni za 3139 PLN 🏝️🌊 Loty + ⭐⭐⭐ hotel z basenem, niedaleko plaży 🐚🐘
Sri Lanka z Warszawy 3139 PLN

Na wakacje w tropiki: 12 dni w egzotycznej Sri Lance

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Na mapie zaznaczyliście, że z Warszawy leci się na Orly, a na Gwadelupę z CDG. Chyba odwrotnie to wygląda.
qbzi, 8 stycznia 2016, 12:25 | odpowiedz
Sprawdzcie rejsy po wyspach - też zdarzają się fajne zniżki, np. tydzień statkiem z pełnym wyżywieniem, kajuta 2-osobowa za 299 euro.
krzysztof, 8 stycznia 2016, 14:14 | odpowiedz
krzysztofSprawdzcie rejsy po wyspach – też zdarzają się fajne zniżki, np. tydzień statkiem z pełnym wyżywieniem, kajuta 2-osobowa za 299 euro.
A gdzie szukac tych rejsow Krzysztofie ?
amigo, 8 stycznia 2016, 16:58 | odpowiedz
Na przykład tutaj: http://goo.gl/sJtO4G
Łukasz, 8 stycznia 2016, 17:02 | odpowiedz