Tydzień na Ibizie za 1246 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Do Hiszpanii polecisz w terminie 20-27 października. Czeka cię bezpośredni lot z Katowic, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zarezerwują członkowie Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Tutaj dowiesz się więcej na temat klubu zniżkowego węgierskiego przewoźnika.
Wybrałam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Nyx Hotel Ibiza By Leonardo Hotels. Dla gości przygotowano tam klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę.
Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC
Wyloty z: Katowic
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za tygodniową wycieczkę (loty + noclegi) zapłacisz 1246 PLN/osoba przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.
Hotel 1812 PLN/2 osoby/pobyt
Nyx Hotel Ibiza By Leonardo Hotels to bardzo dobrze oceniany obiekt, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy. Na miejscu znajdziesz pokój z balkonem i prywatną łazienką.
Samochód od 250 PLN/2 osoby
Chcesz zwiedzać niezależnie? Wypożycz auto tuż po wylądowaniu na wyspie i ruszaj na spotkanie przygody!
- Listę polecanych i sprawdzonych restauracji na wyspie znajdziecie pod tym linkiem.
- Ibiza to nie tylko plaże i bary – przeczytaj relację z podróży na tą wyspę.
- Zapoznaj się z harmonogramem imprez na Ibizie.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Hurghada od 1895 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 2560 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hurghada od 1762 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?