Fly4free.pl

Tydzień na Costa Brava za 926 PLN. Loty z Krakowa i noclegi w apartamencie z widokiem na morze

926 PLN
Costa Brava
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F/ Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zamiast pochmurnej jesieni w Polsce wolicie słoneczne dni na południu Europy? W takim razie wybierzcie się na hiszpańskie wybrzeże Costa Brava, gdzie możecie spodziewać się przyjemnych temperatur i idealnych warunków do aktywnego wypoczynku.

Na wycieczkę do Hiszpanii udacie się w terminie 21-28 listopada z portu lotniczego w Krakowie. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wybrzeżu Costa Brava zakwaterowani będziecie w apartamencie Pierre & Vacances, który znajduje się w pobliżu plaży w Blanes. Z lotniska Barcelona-Girona w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18-25 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 926 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1380 PLN/2 osoby/tydzień

Na wybrzeżu Costa Brava zatrzymajcie się w apartamencie Pierre & Vacances, który mieści się w nadmorskiej miejscowości Blanes. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z widokiem na morze i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 698 PLN/pobyt

Wizyta w Barcelonie albo city break w Andorze? Do obu tych miejsc szybko i wygodnie dojedziecie autem – dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »