Tydzień w Turcji: wczasy w 4* hotelu z all inclusive od 2399 PLN (wyloty z 2 miast)
Do Turcji udacie się w terminie 16 – 23 października. Czeka was bezpośredni lot do Bodrum z Katowic lub Warszawy, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).
Urlop spędzicie w 4* hotelu Club Shark. Kompleks zlokalizowany jest w centrum miasteczka Gumbet. Na miejscu dostępny dla was będzie basen zewnętrzny oraz taras słoneczny, sauna i strefa fitness. Obiekt oferuje nowocześnie wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami. W pobliżu zlokalizowana jest również prywatna plaża. Wszystkiego dopełni wyżywienie w formule all inclusive.
Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Atrakcje 167 PLN/osoba
W czasie urlopu macie ochotę wybrać się na wycieczkę? Skorzystajcie z oferty i odwiedźcie starożytne miasto Stratonikeja.
- W ramach wyżywienia z all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski i słodycze w czasie dnia, a także bezpłatne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole.
- Do Turcji na dowód tylko w teorii? Rozwiewamy wątpliwości.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Kusadasi od 2273 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Kemer od 1519 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 2120 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?