Fly4free.pl

Słoneczne wczasy w Turcji: tydzień w luksusowym 5* hotelu z ultra all inclusive za 1729 PLN (wylot z Warszawy)

Oferta nieaktualna
Foto: wakacje.pl
od
1729 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.10.2021 - 09.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spakowani? Jeżeli macie wątpliwości, czy warto zamienić przyszłotygodniową pogodę na słońce Riwiery Tureckiej… polecam wam wyjrzeć za okno. Nie zastanawiajcie się dwa razy i wybierzcie się na tygodniowe wczasy do ultra luksusowego resortu, gdzie ponownie naładujecie swoje baterie – w iście królewskich warunkach!

Wycieczka do Turcji zaplanowana została już niebawem, bowiem w terminie 2 – 9 października. Do Turcji polecicie bezpośrednio z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, korzystając z połączenia realizowanego na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. Na miejscu zatrzymacie się w ekskluzywnym 5* hotelu Senza The Inn Resort & Spa. Designersko zaprojektowane wnętrza, bezpośredni dostęp do plaży, świetna strefa spa, odkryty basen oraz aż 6 restauracji z nielimitowaną formułą all inclusive – to tylko najważniejsze atuty wybranej przeze mnie propozycji!

Termin podróży: 2 – 9 października
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

W przypadku tego typu propozycji głównym aktorem będzie oczywiście luksusowy 5* hotel z wyżywieniem w formule ultra all inclusive przez 24 godziny na dobę! Myślicie, że przez ten tydzień uda wam się wyjść za bramy resortu? 😉

W razie czego będzie warto, bo w okolicy jest sporo do zobaczenia. Wypocznijcie na słynnej plaży Lara, zahaczając po drodze o wodospady Duden. Lubicie historię i zwiedzanie? Odwiedźcie zatem ruiny starożytnego Perge, gdzie zachowała się piękna hellenistyczna brama. Jeżeli zatęsknicie za atrakcjami dużego miasta, wybierzcie się do pobliskiej Antalyi. To miejsce, gdzie warto zakupić pamiątki na jednym z tradycyjnych bazarów oraz zobaczyć starożytną Bramę Hadriana.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »