Fly4free.pl

Majówka w Turcji: all inclusive w 5* hotelu od 1809 PLN (wyloty z 8 miast)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
all inclusive
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MMD Creative / Shutterstock
od
1809 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.05.2024 - 08.05.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swój urlop z wyprzedzeniem i w trakcie przyszłorocznego długiego weekendu odwiedź malowniczą Riwierę Turecką. W Alanyi spędzisz tydzień w komfortowym 5* hotelu z formułą all inclusive.

Na wycieczkę udasz się w terminie 1 – 8 maja. Do Antalyi polecisz z jednego z 8 miast w Polsce z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym. W cenie otrzymasz przeloty, transport na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę rezydenta, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Na Riwierze Tureckiej będziesz zakwaterowany w 5* hotelu Asia Beach Resort and Spa. Kompleks położony jest 30 m od piaszczystej plaży. Leżaki i parasole dostępne są bezpłatnie. Na terenie obiektu znajdziesz basen wewnętrzny i zewnętrzny ze zjeżdżalniami, taras słoneczny, strefę spa, siłownię oraz program animacyjny.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup z wyprzedzeniem? Przede wszystkim otrzymujesz gwarancję ceny, zatem ewentualne wahania kursów walut nie będą miały wpływu na cenę twojej wycieczki. Dodatkowo: rezerwacji możesz dokonać, wpłacając jedynie 15% zaliczkę, a resztę kwoty do 30 dni przed wyjazdem.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Bydgoszczy i Łodzi
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje: Turcja
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1310 PLN
  • Liczba ofert942
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu2 g. później
  • Walutalira turecka (TRY)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Turcji
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy Pani przed napisaniem tego artykułu sprawdzila  ze cena 1809 zl za osobę nie pokrywa się z całościowo oferty ponieważ cena za druga osobę wynosi około 3000 zl co daje cenę za wycieczkę prawie 5000 zl  co nie jest już tak atrakcyjna oferta . Właśnie  takie triki stosuje jedno z biur podróży i po otwarciu oferty następuje  niemile roszczarowanie
Pynia144, 2 października 2023, 15:14 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »