Fly4free.pl

Ultra all inclusive w Turcji: tydzień w 5* hotelu za 1602 PLN (last minute z Warszawy)

Foto: wakacje.pl
od
1602 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.10.2021 - 22.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście jeszcze w tym sezonie złapać trochę słońca na południu? W październiku świetnym wyborem będzie Turcja – tamtejszy łagodny klimat oznacza, że wciąż możecie liczyć na bardzo dobrą pogodę, a całości idealnie dopełni pobyt w luksusowym 5* hotelu z wyżywieniem w formule ultra all inclusive!

Wycieczka zaplanowana została już niedługo, bowiem w terminie 15 – 22 października. Czeka was bezpośrednia podróż z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina do Izmiru, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W podróż będziecie mogli zabrać ze sobą zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany – zatem spakowanie się nie powinno przysporzyć żadnych problemów!

Na miejscu będziecie zakwaterowani w świetnym 5* Ladonia Hotels Adakule. Ten luksusowy kompleks położony jest tuż przy plaży, tylko kilometr od znanego turystycznego kurortu Kusadasi. Czekają tam na was przestronne, klimatyzowane pokoje, bogata oferta wyżywienia w formule ultra all inclusive, odkryty basen, bogate zaplecze sportowe oraz centrum spa.

Termin podróży: 15 – 22 października
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Temperatury rzędu 25 stopni Celsjusza oraz wiele promieni słońca oznaczają, że wybierając się na urlop do Turcji w październiku możecie liczyć na prawdziwie beztroskie wczasy. Dorzućcie do tego prawdziwie luksusowy pobyt w 5* hotelu z ultra all inclusive, a okaże się, że nie będziecie mieli nawet ochoty opuszczać terenu hotelu!

Będąc na miejscu warto jednak wybrać się choć na krótkie zwiedzanie. Tamtejsze tereny zamieszkałe są od tysiącleci, dlatego w okolicy natraficie na mnóstwo antycznych zabytków: ruiny starożytnej Smyrny, rzymską agorę oraz pozostałości akropolu. Chcielibyście wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Izmiru? W mieście powinniście zobaczyć także zabytkową wieżę zegarową, górującą nad okolicą Aksamitną Twierdzę oraz wybrać się na największy zadaszony bazar – Kemeralti. Będzie to idealne miejsce, by zakupić wszelkiego rodzaju pamiątki: od biżuterii, przez ubrania, aż po przyprawy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »