Fly4free.pl

Luksusowe last minute w Turcji: tydzień z all inclusive w 5* hotelu za 1664 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Foto: TripAdvisor
od
1664 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.10.2021 - 22.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubicie spontaniczne wyjazdy? Jeżeli nie macie problemu ze spontanicznym spakowaniem walizki, skorzystajcie z okazyjnej ceny i już niedługo ruszajcie do Turcji! Na miejscu czeka słońce, ciepełko oraz świetny 5* hotel z wyżywieniem w formule all inclusive – muszę was dalej zachęcać?

Na urlop do Turcji wybierzecie się w przyszłym tygodniu, w terminie 15 – 22 października. Czeka was bezpośredni lot na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem podręcznym. Do wyboru macie wyloty z Katowic oraz Warszawy.

Na miejscu będziecie zakwaterowani w świetnie ocenianym 5* hotelu Labranda Ephesus Princess – został on wyróżniony nagordą Travelers’ Choice 2021 przez portal TripAdvisor. Lokalizacja tuż przy plaży, imponujący kompleks basenów i zjeżdżalni, zróżnicowana oferta wyżywienia z all inclusive oraz świetna strefa spa – oto, co dotychczasowi goście chwalili najmocniej!

Termin podróży: 15 – 22 października
Wylot z: Warszawy i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie:all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TripAdvisor
Foto: TripAdvisor
Foto: TripAdvisor

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Szukacie pomysłu na słoneczny wypoczynek i to już-zaraz? Tureckie wybrzeże będzie doskonałym wyborem: temperatury rzędu 25 stopni Celsjusza, ciepła woda w morzu oraz dużo słońca szybko wprawią was w wakacyjny nastrój, a udanej całości dopełni zakwaterowanie w świetnym 5* hotelu z all inclusive.

Będąc na miejscu warto jednak wybrać się choć na krótkie zwiedzanie. Tamtejsze tereny zamieszkałe są od tysiącleci, dlatego w okolicy natraficie na mnóstwo antycznych zabytków: ruiny starożytnej Smyrny, rzymską agorę oraz pozostałości akropolu. Chcielibyście wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Izmiru? W mieście powinniście zobaczyć także zabytkową wieżę zegarową, górującą nad okolicą Aksamitną Twierdzę oraz wybrać się na największy zadaszony bazar – Kemeralti. Będzie to idealne miejsce, by zakupić wszelkiego rodzaju pamiątki: od biżuterii, przez ubrania, aż po przyprawy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »