Fly4free.pl

Trynidad i Tobago z Wiednia za 1791 PLN

1791 PLN
trynidad loty
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pierwszy raz na łamach naszego portalu publikujemy dla was ofertę tanich lotów do stolicy karaibskiego państwa Trynidad i Tobago – Port of Spain. Bilety z Wiednia zarezerwujecie już za 1791 PLN.

Powodem absencji oczywiście była wysoka cena biletów do tego niezbyt popularnego wyspiarskiego kraju Ameryki Południowej w archipelagu Małych Antyli. Jeśli pojawiały się loty w okazyjnych cenach, były to głównie czartery na Tobago z Wysp Brytyjskich. Po drodze czekają Was dwie przesiadki, w tym jedna kilkunastogodzinna w Toronto. Czas na miejscu koniecznie wykorzystajcie na zwiedzanie miasta. Przed podróżą przez Kanadę pamiętajcie o wyrobieniu sobie Electronic Travel Authorization (eTA), której koszt to 7 CAD (ok. 20 PLN). Dojazd do Wiednia, miasta waszego wylotu, nie powinien stanowić żadnego problemu.

W podróż udacie się na pokładzie linii Air Canada z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym.

Klimatyczny pensjonat Inn at 87, w którym to proponuję Wam się zatrzymać, oferuje przestronne, klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką. Każdy z nich posiada balkon, na którym możecie się zrelaksować podpatrując uliczne życie miasta. W całym budynku możecie korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »