Fly4free.pl

Tydzień na Karaibach za 3345 PLN. Loty do Port of Spain z Warszawy + noclegi

3345 PLN
Foto: otorongo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tym razem mam dla was propozycję wycieczki poza utartym szlakiem – na leżący u wybrzeży Ameryki Południowej Trynidad. Przygotujcie się na gorący, równikowy klimat, wspaniałe plaże oraz dziewiczą przyrodę!

W podróż na Karaiby udacie się w terminie 17 – 24(25) maja. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie.

W Trynidadzie zatrzymajcie się w pensjonacie Woodbrook On The Avenue. To bardzo dobrze oceniany obiekt wypoczynkowy, gdzie poza komfortowym zakwaterowaniem do dyspozycji gości oddano zielony ogród z tarasem. Będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek po wyspie.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3345 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel 1733 PLN/2 osoby/pobyt

W Port of Spain zatrzymajcie się w pensjonacie Woodbrook On The Avenue. Do waszej dyspozycji otrzymacie przestronny apartament wyposażony w prywatną łazienkę, kuchnię, sypialnię, telewizor LCD oraz wentylator.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »