Fly4free.pl

Tropea na 7 dni za 593 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami

593 PLN
Oferta wyprzedana
Tropea
Foto: Aliaksandr Antanovich / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Piaszczyste plaże, lazurowe morze i zjawiskowe stare miasto zawieszone na skalnym klifie. To wszystko oferuje Tropea!

Na cenę pakietu składają się zarówno bilety lotnicze w terminie 13-20 października (192 PLN/os.), jak i 7 noclegów (401 PLN/os.). Chcąc szybko i wygodnie przedostać się z lotniska w Lamezii do Tropei, gdzie zaproponowałam wam noclegi, najlepiej będzie wynająć samochód. Jeśli szukacie alternatywy, to warto zarezerwować bilety na pociąg. Przejazd w jedną stronę kosztuje około 25 PLN.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Proponuję wam zakwaterowanie w hotelu la Perla, który położony jest kilka minut spacerem od pobliskiej plaży. We wszystkich pomieszczeniach możecie korzystać z bezpłatnego WiFi. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Cena zawiera codziennie śniadanie. Wybierając pośrednika Trip.com za tygodniowy pobyt zapłacicie 801 PLN/2 os.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »