Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Trondheim za 329 PLN (369 PLN bez WDC). Loty z Gdańska + 3 noclegi w centrum miasta

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
329 PLN
Oferta nieaktualna
domki nad jeziorem
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TRphotos / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Atrakcyjna oferta dla wszystkich miłośników Skandynawii. Wiosenny city break w Trondheim zarezerwujecie już za 329 PLN.

Dużym atutem oferty jest termin lotów: sobota – wtorek. Dzięki temu zaoszczędzicie urlop. Jak powszechnie wiadomo Norwegia należy do najdroższych państw świata. Aby zminimalizować koszty zakwaterowania proponuję wynająć całe mieszkanie blisko centrum miasta. Zaoszczędzicie trochę grosza a oprócz tego zyskacie komfort i niezależność.

Podsumowanie oferty

329 PLN / osoba (1314 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Trondheim (30 marca - 2 kwietnia) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w w apartamencie za 1002 PLN / 4 osoby / 3 noce (251 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Wizz Air.

Apartament, blisko centrum miasta, będzie stanowić idealny punkt wypadowy do zwiedzania tutejszych atrakcji. Na miejscu znajdziecie wszystko to, czego potrzeba w podróży. Jeżeli nie posiadacie konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierzcie 100 PLN rabatu do wykorzystania przy rezerwacji tego zakwaterowania.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje regionu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »