Fly4free.pl

Fly&drive po Toskanii za 206 PLN. Loty do Pizy z Wrocławia i auto na cały pobyt

206 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Reuben Teo / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Toskania od dawna znajduje się na waszej liście "must see"? Nie czekajcie więc dłużej, tylko zaplanujcie swoją podróż po najbardziej zielonej części Italii poza sezonem! Na wyjazd wybierzecie się w marcu, a zwiedzanie rozpoczniecie od zobaczenia słynnej Krzywej Wieży – bo to właśnie do Pizy zabierze was samolot 😊

Do Włoch udacie się w terminie 21 – 25 marca. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku we Wrocławiu, na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów do Pizy polecicie z bagażem podręcznym.

Na wycieczkę po regionie wybierzecie się wypożyczonym samochodem. Co z noclegami w Toskanii? Skorzystajcie z propozycji, które dla was przygotowałam.

Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Piza – Lukka – Florencja – San Gimignano Siena – Montalcino – Pienza – Piza

Termin podróży: 21 – 25 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat Panda (lub auto zbliżonej klasy)

Za loty w dwie strony oraz wynajem auta zapłacicie tylko 206 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż 119 PLN/2 osoby

Wrocław – Piza – Wrocław >>

Hotel od 247 PLN/noc/2 osoby

Po wylądowaniu w Pizie pierwszą noc spędźcie w jej okolicy, by zobaczyć słynną Krzywą Wieżę 😊. W tym celu zatrzymajcie się w 3* hotelu Borgo Di Pratavecchie. Do dyspozycji gości oddano klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami oraz bezpłatny parking, co w przypadku waszej podróży będzie sporym ułatwieniem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w miejscowości Pienza polecam noclegi w 3* hotelu Piccolo La Valle. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka i prywatne łazienki. Co wiecej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 293 PLN/2 osoby/pobyt

Zwiedzanie Toskanii ułatwi wam wypożyczony samochód. Jest to najwygodniejszy sposób, aby zobaczyć okolicę. Jak przystało na włoską podróż, wybrałam dla was auto marki Fiat (Panda lub model zbliżonej klasy).

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »