Fly4free.pl

PLL LOT: Loty do Tokio z 11 miast od 1942 PLN

1942 PLN
Oferta nieaktualna
Tokio Narita świątynia
Foto: Silverfoxz / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zarezerwujcie przeloty do Kraju Kwitnącej Wiśni. Do Japonii wybierzecie się na początku przyszłego roku.

Do Tokio polecicie 12 lutego, a do kraju wrócicie 20. Dostępnych jest wiele terminów na podróż pomiędzy 8 stycznia, a 19 marca. Z oferty skorzystać możecie tylko dziś (30 października) do godziny 23.59.

Najmniej za bilety (1942 PLN) zapłacicie startując z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania oraz Rzeszowa. Pamiętajcie, że lecąc z portów regionalnych czekać was będzie przesiadka w Warszawie. Międzykontynentalny przelot obsługiwany jest przez Boeinga 787 Dreamliner.

Do Japonii zabrać możecie ze sobą bagaż podręczny, jeden przedmiot osobisty (damska torebka lub mały plecak) oraz bagaż rejestrowany (nadawany do luku). W cenę przelotu wliczony jest catering.

PLL LOT lata na lotnisko Narita, które oddalone jest od centrum Tokio o 70 km. Trasę tę wygodnie pokonacie pociągiem lub autobusem.

Po stolicy Japonii najwygodniej poruszać się metrem. Za 3-dniowy bilet upoważniający do nielimitowanych przejazdów zapłacicie tylko 1500 JPY! (ok. 53 PLN!). Jeżeli planujecie podróże międzymiastowe to zachęcam was do wykupienia JR Pass. Tygodniowy bilety na nielimitowane przejazdy pociągami JR oraz Shinkansen kosztuje od 29650 JPY (ok. 1044 PLN).

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszaw do Tokio

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »