Fly4free.pl

Tanie loty PLL LOT do Tbilisi z Polski już od 479 PLN. Wiele terminów, także na ferie zimowe

479 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Janis Apels / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chaczapuri, chinkali, lyulya kebab – to wieczorem na kolację, natomiast za dnia eksploracja Tbilisi. Na początek wizyta pod pomnikiem Chronicle of Georgia oraz monumentem Matki Gruzja, następnie spacer po moście Bridge of Peace, zwiedzanie Soboru Trójcy Świętej i kąpiel w łaźniach siarkowych. Brzmi zachęcająco? W takim razie zapraszam do Gruzji.

Na wycieczkę wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy 11 listopada a 28 lutego przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących czas trwania ferii zimowych w Polsce – część z dostępnych dat znajdziecie wypisanych poniżej.

Bezpośrednio do Tbilisi podróżować będziecie ze stołecznego lotniska im. Chopina na pokładach samolotów PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko bagaż podręczny o standardowych wymiarach (55x40x23 cm). Możliwe są także loty z portów regionalnych: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów oraz Wrocław – jednak pamiętajcie, że wtedy czekać was będzie (wygodna) przesiadka na lotnisku w Warszawie.

Termin podróży: listopad 2021 – luty 2022
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel 218 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Gruzji rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Brosse Garden, który znajduje się w odległości nieco ponad 300 metrów od ścisłego centrum Tbilisi. Na miejscu czekają na was klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Gruzji

Jest to wasza pierwsza wizyta w Tbilisi? W takim razie sprawdźcie, jak dojechać z lotniska do centrum miasta. Zapewne słyszeliście wiele dobrego o gruzińskiej kuchni? Jeżeli lubicie dobrze zjeść, ale nie macie zamiaru przepłacać, to zachęcam was do zapoznania się z listą rekomendowanych – przez naszych czytelników – restauracjami i barami. Natomiast wszelakie inspiracje dotyczące zwiedzania oraz propozycję mniej popularnych miejsc, wartych zobaczenia znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: streetflash / Shutterstock
Foto: Mikhail Starodubov / Shutterstock
Foto: k_samurkas / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Na ten moment podróż do Gruzji jest możliwa bez kwarantanny, po odbyciu pełnego cyklu szczepień.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Gruzji przeczytacie tutaj.
  • W przypadku podróży z krajów nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim EFTA kwarantanna może zostać skrócona w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR wykonanego nie wcześniej niż 7 dni po przekroczeniu granicy Polski. Nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych.
  • Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Gruzji znajdziecie na naszym forum.
  • Gruzja w kilka lat zmieniła się nie do poznania. Teraz chce być bardziej premium.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »