Fly4free.pl

Wyprzedaż w Ryanair: zbiór lotów od 41 PLN! Włochy, Łotwa, Finlandia i Austria z Polski

od 41 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co można mieć za około 50 PLN? Dużą pizzę, Netflixa, kilka litrów paliwa lub bilety w dwie strony na niezapomnianą podróż! Skorzystajcie ze świetnej okazji i udajcie się na wycieczkę do jednego z zaproponowanych przeze mnie kierunków.

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie polecieć do Włoch, Łotwy, Finlandii lub Austrii. Bilety dostępne są w cenie dużej pizzy – od 41 do 46 PLN. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: kwiecień-maj
Wyloty z: Krakowa, Warszawy (Modlin), Poznania oraz Katowic
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 312 PLN/noc/2 osoby

W Ankonie zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Ego. To nowoczesny obiekt, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy wybrzeżu. Na miejscu znajdziecie basen wewnętrzny, strefę spa i siłownię. Otrzymacie też bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rimini polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Club House. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w: balkon z widokiem na morze, komfortowe łóżko i prywatną łazienkę. Skorzystacie też z basenu i strefy spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »