REKLAMA

Tanie loty na Sycylię (Katania) z Katowic od 108 PLN

Foto: K. Roy Zerloch, Shutterstock.com
W systemie rezerwacyjnym linii Wizz Air znalazłem bilety w dobrej cenie na Sycylię. Za lot w dwie strony z katowickiego lotniska do Katanii zapłacicie 108 oraz 118 PLN.

W tytułowej cenie dostępne są tylko dwa bilety, więc kto pierwszy ten leci taniej. Za następne zapłacicie tylko 10 PLN więcej.

LOTY

Zarezerwuj loty w terminie 30 stycznia – 3 lutego od 108 PLN:

Zarezerwuj loty w terminie 12 – 16 grudnia za 118 PLN:

Zarezerwuj loty w terminie 27 lutego – 3 marca za 118 PLN:

Przykładowe rezerwacje:

W podanej przeze mnie cenie podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg. Najtańsze bilety dostępne są dla osób posiadajacych wykupione konto Wizz Discount Club, chętni bez WDC za loty zapłacą więcej.

NOCLEGI

Wybrałem dla Was także opcję zakwaterowania w Katanii w pensjonacie Mascagni, gdzie za pokój z codziennym śniadaniem dla dwóch osób zapłacicie 147 PLN/noc. Pokoje są duże i wyposażone w łóżko z ramą z kutego żelaza lub z baldachimem. Każdy pokój dysponuje też biurkiem, łazienką i telewizorem z płaskim ekranem.

rezerwacja pobytu w Katanii

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

alghero plaża

10 dni na Sardynii za 987 PLN

mniej niż godzinę temu
REKLAMA