Fly4free.pl

Tanio do Azji! Loty open-jaw do Indonezji, Nepalu, Indii, Tajlandii, Malezji oraz na Sri Lankę i Filipiny od 894 PLN! Wylot z Amsterdamu

894 PLN
słoń na Sri Lance
Foto: paul prescott / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zachęcam do skorzystania ze znakomitej okazji i zakupu biletów do tytułowych krajów. Warto, bo takie oferty nie zdarzają się zbyt często. Przy wyborze terminu skorzystajcie z dołączonych kalendarzy.

Dla wszystkich powyższych przykładów istnieje również możliwość powrotu do Paryża.

Informacja o dolotach i bagażu!

Do Amsterdamu łatwo dotrzecie na pokładach samolotów PLL LOT z wielu miast oraz Transavia z Katowic, jak również linią KLM z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Trasę powrotną z Frankfurtu do Polski zrealizujecie na pokładach takich przewoźników jak – PLL LOT, Ryanair czy Wizz Air z lotniska w Hahn.

Główną podróż do Azji obędziecie na pokładach linii Oman Air z dwiema sztukami bagażu – jedną podręcznego i drugą rejestrowanego.

Hotel Baan Wanglang Riverside położony jest 50 metrów od przystani Wang Lang. Oferuje on pokoje z balkonem i bezpłatnym WiFi. Obiekt zapewnia bezpłatny transfer do oddalonej o 100 metrów świątyni Rakang. Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz czajnik elektryczny. W każdym z nich znajduje się również łazienka z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Bilety AMS-BKK-FRA na ferie zimowe kupione. E-tixy na e-mailu po 15 minutach.Przy płatności trzeba zachować uwagę, bo raz podwoiło mi kwotę, za drugim razem zabrało jakiś rabat w kwocie -50zł.Nieważne, teraz tylko odczekać i lecieć.  Dziękuję f4f za wrzutkę.
PKN_2606, 7 września 2018, 15:30 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Takie trochę bezrefleksyjne to reklamowanie. Autor postu zapomniał jakoś dodać, że wszystkie loty z Amsterdamu mają międzylądowanie w Arabii Saudyjskiej. Macie wizy tranzytowe do Arabii Saudyjskiej ? Przyznam że informacje na stronach MSZ na ten temat nie są dla mnie całkiem jasne, natomiast jedno jest jednoznaczne : nie ma możliwości uzyskania wizy na lotniskach w Saudi Arabia. Dla porównania loty zaczynające się z Pragi, łączone przez MUC lub FRA (skąd lata Oman Air) są bez postoju w Arabii Saudyjskiej. 
Raplus, 9 września 2018, 14:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
@Raplus. Przelot linią Oman Air jest z przesiadką w Muscacie (Oman). A podczas międzylądowania w Arabi Saudyjskiej nie wysiada się z samolotu. Przerwa trwa 50 minut. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, że wtedy też wymagana jest wiza.
PKN_2606, 9 września 2018, 16:41 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kupiony Nepal z Indiami za 940 zl. Chętnie tam wrócę:-) 
Antia, 9 września 2018, 18:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »