Fly4free.pl

Zamki nad Loarą na wakacyjny weekend z Wrocławia od 193 PLN (przeloty + auto)

Oferta nieaktualna
Świetna okazja na krótką okołowekendową wycieczkę z Wrocławia. Lecimy do podparyskiego Beauvais. Wypożyczamy auto i zwiedzamy przepiękne zamki nad Loarą. Już od 193 PLN od osoby.

Lecimy węgierską niskokosztową linią lotniczą WizzAir. Możemy zabrać ze sobą bez dopłaty bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Wymagane będzie członkostwo w Wizz Discount Club. Bilety kupimy na stronie WizzAir.com.

WizzAir

Naszą wycieczkę zaczynamy w piątkowy wieczór, siódmego sierpnia, przelotem z Wrocławia do podparyskiego Beauvais. Do kraju wracamy w poniedziałek, dziesiątego sierpnia. Oba loty bezpośrednie – oszczędzimy czas, zobaczymy więcej. Za bilety lotnicze zapłacimy tylko 93 PLN.

Na lotnisku wypożyczymy zarezerwowany wcześniej samochód. Czteroosobowe auto na trzy dni to koszt 341 PLN. Podróżując w czwórkę, każdy z podróżujących wyda tylko 85 PLN (czyli zaledwie 28 PLN na dobę).

Dolina Loary to przepiękny, malowniczy region Francji pełen zamków, ogrodów, labiryntów. Niesamowita architektura, cudowne krajobrazy – wymarzone miejsce na wypoczynek i zwiedzanie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »